Možnosti predaja cez ReShop – Recyklátor Eshop

Čo je ReShop?

Jednou z dôležitých častí projektu Recyklátor je distribúcia výrobkov z recyklovaných materiálov pod jednou strechou. Pointou je, aby slúžil ako inšpirácia pre ľudí, ktorí by si inak možno nevedeli predstaviť, čo všetko sa dá z odpadového materiálu vyrobiť. Zároveň môže byť však ideálnym miestom pre zlepšenie Vašeho predaja. 

Čím viac toho predáte, tým viac odpadu zredukujete.

Našim hlavným cieľom je tvoriť obsah stránky a na to, aby sme ho vedeli zaplatiť, sme vytvorili ReShop. Ide tu vlastne o synergický proces, v ktorom funguje atraktívny content marketing na predaj výrobkov, ktoré ho môžu zaplatiť.  V tomto eshope môžete mať svoje výrobky s predajnou maržou nastavenou podľa možnosti predaja a rozdelenia práce. Veríme, že sa formou našej spolupráce dostaneme časom k čo najlepšej možnosti predaja, na začiatok sme pre Vás pripravili 4 spôsoby distribúcie:

Nepriama distribúcia

Sprostredkovanie predaja – Marža 20 %

Váš výrobok bude uvedený na stránke Recyklátor.org/reshop , pri jeho objednaní zákazník zaplatí produkt cez našu platobnú bránu. My ho od Vás objednáme a odkúpime so zľavou 20 percent. Platba prebehne najprv cez nás a následne Vám príde suma za produkt znížená o 20 percent z nášho účtu. Túto možnosť odporúčame v prípade, že máte eshop, z ktorého sa dá produkt jednoducho objednať a v podstate sa pre Vás v rámci distribúcie nemení nič, iba sa zvyšuje počet objednávok. Zároveň tento spôsob odporúčame, ak predávate produkty cez email, prípadne nemáte platobnú bránu, či nie ste živnostník. Vašou jedinou úlohou bude informovať nás o predaji výrobku, aby sa nestalo, že si niekto zakúpi už predaný výrobok.

Maržu 20 percent investujeme do marketingu a plnenia obsahu stránky. Distribúcia a zasielanie ostane na Vás, my sa postaráme o propagáciu výrobku na sociálnych sieťach. Taktiež budete mať na stránke vytvorený profil, kde budeme pridávať aktuality z Vašich aktivít.

Priama distribúcia

Komisný predaj – marža 25 %

Pri komisnom predaji nám v podstate zapožičiate svoje výrobky. My ich nafotíme, pridáme na náš web a postaráme sa taktiež o ich distribúciu k zákaznikovi. Marža je v tomto prípade nastavená na 25 %. Vám z práce odpadá chodenie na poštu, spájanie s kuriérom a všetko okolo toho, zároveň však budete mať profesionálne nafotené fotky s možnosťou 360stupňovej fotky. Produkt je u nás v bezpečí, čo si zaručíte podpisom komisnej zmluvy. V prípade, že produkt predáte cez svoje siete, Vám zaúčtujeme iba distribučný poplatok (balenie, odoslanie) – teda 5% z predaja plus poštovné.