Ponuka pre firmy

Vďaka skúsenostiam a partnerstvám, ktoré vznikli od nášho vzniku, sme rozšírili ponuku práce s odpadom pre firmy. Vybrať si tak môžete originálne predmety vyrobené z odpadových a zvyškových materiálov, alebo nám napíšte a dohodneme si spracovanie Vášho odpadu na výrobky, ktoré vo Vašom odvetví využijete.

Naše služby

WORKSHOPY a VIDEOWORKSHOPY

Začali sme hrou a hráme sa stále. Naše workshopy kreatívnej recyklácie boli obľúbené natoľko, že sme časť z nich premenili na video. Konkrétne workshopy dohodneme podľa toho, s akým odpadom chcete pracovať.

  • workshop spišská belá
  • pet peračník workshop

POTLAČ TEXTILU

Veľmi obľúbenou sa v rámci našej produkcie stala potlač technikou linorytu. Presnejšie potlač textilu grafikou vyrytou do starého linolea. Cena sa pohybuje od 2€/kus (tlač) podľa počtu farieb. Príprava námetu je nacenená po dohode.

Tvorba na zakázku

Najväčším objektom, ktorý sme doposiaľ vytvorili je 350kg vážiaci, 2,5 m vysoký “René”. Sediaci robot z elektrického odpadu, ktorý vznikol v spolupráci s českou agentúrou NAVZDORY pre Vysokú školu Baňskú v Ostrave. Okrem toho máme za sebou spoluprácu s Českým olympijskym výrborom a ďaľšie spolupráce, ktoré nájdete v sekcii portfólio. Podobné objekty dokážeme vytvoriť aj z Vašeho odpadu.

Edukačný kontajner

Edukačný kontajner je náš najnovší koncept, ktorý rieši veľmi jednoduchý a predsa podstatný problém. Veľa separačných košov totiž ukazuje, čo do koša patrí a nepatrí. Žiaden však neukazuje možnosti toho, čo sa dá z vhadzovaného odpadu vyrobiť. Nemôžeme sa potom čudovať, že verejnosť vníma separačné koše ako zázračné čierne diery, kde odpad mizne a už nikdy sa nevráti. Jeden sme postavili napríklad v popradskom skateparku.

V rámci našich aktivít sme vytvorili napríklad edukačný kontajner v popradskom skateparku, zorganizovali niekoľko akcií spojených s osvetou o zero waste filozofii a recyklácii. Prednášali sme na témy vnímania odpadu ako cennosti a veľa ďaľšieho.

Reklamné predmety

Ceny predmetov sú v popise fotky, ak sa tam cena nenachádza, ide o cenu na dohodu. Ceny platia pri objednávke nad 10ks.

UPCYKLOVANÉ SKLO

UPCYKLOVANÉ AUTOPÁSY

UPCYKLOVANÉ VINYLOVÉ PLATNE

UPCYKLOVANÝ REKLAMNÝ BANNER

UPCYKLOVANÝ PLAST

V rámci plastov sa v podstate zameriavame na hromadenie materiálov, ktoré nie sú dobre recyklovateľné a to dvoma hlavnými spôsobmi.

HACHAI

Vaky na sedenie zo zvyškových materiálov použivajúcich sa v automobilovom priemysle, plnené rovnakým či iným podrveným (vyčisteným ) odpadom

https://www.recyklator.org/hachai

REAL SOUVENIR

Drobné kúsky odpadu vyplavené na ostrove Lanzarote sme premenili na suvenír, ktorí svojím zdobením priestoru odstraňuje kúsky plastov zameniteľné s potravou.

Ničmenej sme Vám schopní pripraviť aj iné dohodnuté výrobky vďaka vstrekovaču plastov od PreciousPlastic a ďaľším dodávateľom.

UPCYKLÁCIA INÝCH MATERIÁLOV

A ešte omnoho viac

Ak ste si nevybrali, kontaktujte nás na recyklujkreativne@gmail.com alebo zavolajte Igorovi na +421911988093.