KTO SME ?

Recyklátor je odpoveďou na súčasné nefunkčné hospodárenie s odpadom, so snahou znížiť množstvo, ktoré vzniká nadmerným konzumovaním. Podporujeme a spájame predajcov venujúcich sa kreatívnemu upcyklovaniu. Tieto produkty nájdeš u nás v re-shope, rovnako ako produkty z našej vlastnej dielne.

Tak ako samotný upcyclingje pre nás dôležité informovať, vzdelávať a šíriť medzi rôznorodé publikum princípy recyklácie, udržateľnosti a Zero Waste. 
Ako to robíme?
 

Blogy

online návody, tipy a triky vytvárané v spolupráci so študentmi, blogermi a rôznymi odborníkmi nájdeš v sekcii  BLOG.

Workshopy 

pre školy a firmy, menšie i väčšie skupiny. Objav širokú ponuku kreatívnej recyklácie v sekcii WORKSHOPYRadi poradíme s výberom a prispôsobíme workshop unikátnym potrebám.  
waky vaki_big
Obľúbenú značku WakiVaky nájdete na našom ReShope
workshop
Medzi obľúbené workshopy patrí potlač na sekáčový textil

KDE NÁS NÁJDETE ?

Sídlime v novootvorenom Centre Kreatívnej Recyklácie v Poprade, kde organizujeme stretnutia a workshopy a kde túžime vytvoriť materiálne zabezpečenie pre verejnú tvorbu z odpadu. Stretnete nás aj na rôznych festivaloch v Slovenskej a Českej republike, kde reprezentujeme udržateľné značky z nášho re-shopu a hodnoty Recyklátora. 

SPOLUPRÁCA

Máme za sebou prvé úspešné kroky a spokojných klientov. Sme plní optimizmu, energie a chute do práce. Vieme, že naše ciele dosiahneme spoluprácou a vzájomnou pomocou.  

Možnosti spolupráce: 

  •  – Dostaň sa k tvojim zákazníkom. Predávaj tvoje produkty na našom re-shope 

  •  – Baví ťa odovzádvať tvoje know-how o umeleckej recyklácii a príbuzných témach ďalej?  Odovzdaj svoje vedomosti organizáciám, školám, inštitúciám, pod záštitou Recyklátora. 

  •  – Písanie máš zo všetkého najradšej? Ideš si udržateľnosť, zero waste a si dušou recyklátor? Píš pre dobrú vec na tebou zvolené témy a prispievaj do Blogu či Recyklopédie. 

  •  – Chceš jedinečný zrecyklovaný merch pre tvoju firmu? Aj to vieme. 

Ak sme ti padli do oka a chceš s nami spolupracovať daj nám vedieť na recyklujkreativne@gmail.com