SLUŽBY

Katalóg workshopov s podrobnejšími informáciami sa Vám ukáže po rozkliknutí “buttonu”

Učíme nazerať na odpad ako na materiál formou edukačnej hry

Celý projekt “Recyklátor” začal ako workshop kreatívnej recyklácie v našom popradskom kreatívnom centre (ktoré sa zmenilo na Centrum Kreatívnej Recyklácie). Workshop nám pripravil Kubko z PureLove, ktorého peňaženky nájdete aj na našom Reshope. Časom nám tvorba z odpadu dávala čoraz väčší zmysel a keď nás popradské obchodné centrum požiadalo o vytvorenie programu, zvolili sme práve tieto workshopy.

Z firmy do škôl, osád a spať

Workshopy kreatívnej recyklácie sa stali skvelou ukážkou “školy hrou” pre malých aj veĺkých. Po pár skúsenostiach v OC Forum sme sa posunuli aj do osady blízko Podolínca “Lomnička” kde sa s množstvom odpadu po uliciach vôbec netaja. Deti v škole nám k srdcu prirástli natoľko, že sme sa rozhodli chodiť za nimi pravidelne.

Pre Vás skvelý program, pre nás podpora aktivít

Rozhodli sme sa zaradiť workshopy kreatívnej recyklácie do sféry ponuky služieb, aby sme mohli získať financie na ďaľšie aktivity, ktoré vykonávame. Workshopy sa hodia na festivaly, do škôl no aj na firemné akcie a teambuildingy. Súčasťou služieb je taktiež možnosť prednášky o recyklácii, prípadne vytvorenie workshopu s použitím odpadu, ktorý produkujete.

Stačí nám napísať a dohodneme detaily. Ďakujeme!