Možnosti spolupráce s Recyklator.org

Portál, na ktorom čítaš tento článok je založený predovšetkým na spolupráci. Ak si však nenájdete kategóriu, ktorá by Vám vyhovovala a predsa viete, žeby sme spoločne vedeli spolupracovať, neváhajte nám napísať na recyklujkreativne@gmail.com

V nasledujúcom článku nájdete možnosti spolupráce. Zatiaľ sme neoddeľovali B2B sektor a malých výrobcov. Obsahu nie je veľa a navyše možno nájdete aj niečo, čo ste najprv neplánovali a vymyslíte novú spoluprácu pre Vás ako fyzickú osobu, prípadne pre firmu, ktorú poznáte, zastupujete a podobne.

 

Tvorba obsahu do ReVue

V rámci našej ReVue chceme tvoriť a ponúkať atraktívny obsah z tém recyklácie, upcyklácie, udržateľnosti či ZeroWaste filozofie. Ide nám o obsah, ktorý posunieme čo najširšiemu publiku. ReVue pozostáva z dvoch hlavných kategórií. V rámci ReNews prinášame novinky zo sveta, Slovenska, z vedy a techniky a podobne. V rámci Recyklopédie tvoríme tipy a triky na recyklovanie jednotlivých druhov odpadu.

Si bloger/ka na voľnej nohe?

Tvoje nápady, názory a postrehy radi posunieme do sveta. Vytvoríme Ti profil, do ktorého budeš podľa uváženia pridávať blogy o ekologických a podobných témach.

Si doma v copywritingu?

Na to, aby tieto témy neostali iba v úzkej komunite ľudí potrebujeme kvalitný copywriting. Aby články čítali aj ľudia, ktorý sa možno o ekológiu nezaujímajú tak, ako my, potrebujeme aby boli hravé a ľahko čitateľné.

Ste portál, ktorý publikuje zaujímavý obsah?

Radi Váš obsah dostaneme medzi ľudí a ľudí na dostaneme na Vašu stránku. Princíp nášho konceptu prezdieľaného obsahu je jednoduchý. Časť Vášho článku bude uvedená na našom webe. Na to, aby ju návštevník dočítal, klikne na tlačítko “Čítať viac”, ktoré ho v novom okne presmeruje na zdrojovú – teda Vašu stránku.

 

 

Tvorba workshopov

 

Tento projekt vznikol ako jednoduchý workshop, v ktorom sme vyrábali produkty z odpadu. Ide o formu aktívneho využitia voľného času, ktorý je vhodný pre deti i dospelých. Katalóg workshopov, ktorý priebežne dopĺňame nájdete TU.

Učme deti nazerať na odpad inak

Hravou a kreatívnou formou učíme mladšiu generáciu nazerať na odpad, ako na materiál. Počas tvorivých dieľní kreatívnej recyklácie/upcyklácie. Deti si tak okrem precvičenia motoriky a uvedenia do problematiky odpadu odnesú aj originálny výrobok na denné používanie, či darček pre niekoho z rodiny.

Vhodná aktivita na firmenú akciu i festival

Naše heslo kreatívnej recyklácie je sprevádzané hlavne zábavou. Workshop je totiž aj skvelé doplnenie programu, či hlavný program na firemných akciách či kultúrnych festivaloch. Na viacerych miestach sa nám táto aktivita osvedčila veľmi pozitívne, v prípade, že si neviete vybrať, aký workshop je vhodný pre udalosť, ktorú organizujete, stačí nám napísať a radi Vám vyberieme či vytvoríme to najlepšie.

 

 

Tvorba prednášok

Chcete naučiť deti správnemu triedeniu odpadov a podstate triedenia?

Hravou formou ich vieme taktiež naučiť správnemu triedeniu odpadu. Mladá generácia je nositeľom toho, ako bude svet vyzerať a často sa stáva, že práve deti v podobných veciach inšpirujú svojich rodičov. Naučme teda aj rodičov správne triediť cez ich deti.

Chcete znížiť produkciu odpadu Vašej firmy?

Vyhotovíme Vám analýzu odpadu a vytvoríme odporúčania, cenové relácie a možnosti zníženia Vašej odpadovej stopy.

Ponúkate niečo z vyššie uvedeného?

Radi Vaše ponuky aktivít dostaneme medzi ľudí, do firiem, či na akcie. 🙂

Reshop

Otvorený sprejačník X006

Oválny obal vyrobený z prázdneho spreja s otváraním na zips

Tvoríte z odpadu?

Pozrite si možnosti predaja cez Recyklátor Reshop a my s Vami budeme veľmi radi spolupracovať. S každým výrobcom sa snažíme dohodnúť podmienky, ktoré sú čo najvýhodnejšie a férové. Princíp totiž spočíva v tom, aby sme spracovali čo najviac odpadu. Vzhľadom na to, že máme viacero aktivít sme sa rozhodli predajnú maržu investovať do marketingu, čo si mnoho menších výrobcov len ťažko dovolí. V podstate nám, ako samotným tvorcom, ide o to, aby sme sa poskladali na reklamu, ktorá vytvorí firmu a koncept konkurencieschopný neudržateľným značkám.

Viete to naučiť?

Pridajte sa do nášho katalógu workshopov. Vyplňte formulár workshopov a my sa Vám ozveme, keď ho zaradíme do katalógu.

Distribujete značku, ktorej výrobky sú z recyklovaných materiálov?

V rámci posunu nášho ReShopu a prvej kampane budeme tovar taktiež naskladňovať. Hľadáme preto výrobky z odpadového či recyklovaného materiálu, ktoré budeme nakupovať dopredu – na faktúru a následne ich distribuovať priamo z nášho ReShopu.

Pre akékoľvek informácie nám napíšte na recyklujkreativne@gmail.com a my Vám radi odpovieme 🙂