SPOLUPRÁCA

RESHOP je platforma predávajúcia výrobky z odpadových materiálov. Jej súčasťou môžete byť aj Vy. Stačí si vybrať najvhodnejšiu formu spolupráce a kontaktovať nás.

ONLINE PREDAJ – Nepriama distribúcia

Keďže nám produktov stále pribúda (čo nás teší!) budeme sa zameriavať na posun k nepriamej distribucii. Čo to znamená?
Vaše produkty budete spravovať Vy. Budete mať možnosť vytvoriť si vhodný popis produktu. Dostanete prístup ku pridávaniu Vašich produktov na web. Popis Vášho produktu a kvalitu fotiek skontrolujeme a pridáme do ReShopu. Hneď, ako nám príde objednávka, posunieme Vám ju na vybavenie. Ak by ste produkt predali mimo recyklátora, môžete ho stiahnuť z portálu Vy sami. Predajná marža činí v tomto prípade 15%. Peniaze prídu na náš účet a vyplatíme Vám ich po vystavení faktúry hneď po predaji produktu.

Čo bude na nás?

 • propagácia produktov
 • manažment objednávok
 • fakturácia zákazníkom v prípade platby kartou a bankového prevodu

Čo bude na Vás?

 • fotenie, pridávanie a zasielanie produktov
 • riešenie prípadnej reklamácie
 • fakturácia voči Recyklator.org alebo fakturácia zákaznikom v prípade dobierky

Môžete si do produktu pridať odkaz na Váš web?


Na podobných portáloch je zakázané odkazovať na Váš vlastný web. Je tomu tak preto, aby sa zúžil predaj a komunikácia len na hostovský portál. Nám však ide o Vašu propagáciu, zároveň však musíme myslieť na udržateľnosť projektu, preto sme to vymysleli nasledovne.

5 centov na propagáciu


Ak sa rozhodnete do produktu pridať link na Váš web, budeme Vám fakturovať počet preklikov. Funguje to v podstate ako reklama na googli. Prelinky z iných stránok Vám totiž zvyšujú SEO (vyhľadávateľnosť) a je dosť možné, že sa po prvej objednávke bude človek vracať priamo na Váš web bez nás. Cena za preklik na Váš web činí v tomto prípade 5 centov.

Malá matematika:


5 centov za preklik znamená, že Vás 100 nových ľudí na Vašom webe bude stáť 5 €. Za 5 € na sociálnych sieťach viete docieliť zásah približne 400-700 ľudí podľa webu. To je však len viditeľnosť príspevku. Pri tejto verzii sa za 5 € dostane na Vás web 100 ľudí. Títo ľudia však najskôr navštívia náš web, čo znamená predispozíciu k témam recyklácie a enviromentálnym témam. To je 100 potencionálnych zákazníkov za 5€. Navyše tieto peniaze použijeme výhradne na propagáciu projektu.

KOMISNÝ PREDAJ

Naďalej budeme pokračovať v možnosti komisného predaja kde ostáva marža 25%. Avšak v prípade nových produktov Vám pridelíme Recykloúčet cez ktorý si ich pridáte do eshopu Vy, na základe čoho vieme vybrať najvhodnejšie produkty pre komisný predaj ktoré nám zašlete a zvyšné Vami nahodené produkty zostanú na Reshope formou nepriamej distribúcie (viď vyššie)

Čo bude na nás?

 • správa skladu
 • propagácia v kamennej predajci
 • prezentácia na menších predajných akciách
 • zasielanie produktov
 • fakturácia voči zákazníkovi
 • komunikácia so zákazníkmi

Čo bude na Vás?

 • fotenie produktov
 • pridávanie produktov na web
 • fakturácia voči Recyklator.org

Vaše produkty na väčších predajných marketoch


Ak budete mať záujem o posunutie Vašich výrobkov na väčšie predajné markety, môžete nám časť produktov poslať na zásielkovňu do mesta, kde daný market bude. V danom prípade sú dve možnosti spolupráce (dávame ich viac, aby sme prišli na to, ktorá je pre Vás tá najlepšia)

Platba dopredu

V prípade plateného marketu si môžete zaplatiť umiestnenie svojich výrobkov platbou dopredu. Vaše výrobky tam následne predáme so zvýhodnenou maržou 10%.

Zvýšená marža

Aby bola naša činnosť udržateľná a mohli by sme zaplatiť kvalitných predajcov, ktorý Vaše produkty patrične odprezentujú, rozhodli sme sa navýšiť platbu na predajných marketoch na 35%.

Rozhodli sme sa tak aj z dôvodu pribúdajúcich produktov a z nášho pohľadu je to fér voči predajcom, ktorí sú rozhodnutí do propagácie svojich produktov investovať viac. Na menšie akcie budeme zo sebou brávať výrobky po 1-2 kusoch prezentačných výrobkov.

Máte záujem? Napíšte nám!