#TRASHISGOLD – odpad nad zlato

Odpad má cenu zlata!

A je ho veľa, akurát vieme málo o tom, ako ho využiť.

Skúsme to vyriešiť.

Celú filozofiu Ti ukážeme v 2 minútovom videu

Čo v rámci toho robíme?

Mapujeme možnosti spracovania odpadu

Brázdime internetom aj svetom, hľadáme umelcov tvoriacich z odpadu, nové možnosti, vynalézy či aktivity spojené s odpadom, ako materiálom. Výsledky pridávame do nášho BLOGu, ktorý sa čoskoro premení na Recyklopédiu.

Tvoríme z odpadu

Využiteľnosť odpadu ako materiálu ukazujeme pomocou praktických workshopov a videoworkshopov upcyklácie pre budúcu generáciu.

Produkty vyrobené z odpadu od rôznych výrobcov nájdete na našom RESHOPE.

Okrem toho sme však aktualizovali ponuku pre firmy, v rámci ktorej Vám aj z Vášho odpadu vieme vytvoriť reklamný produkt, workshop upcyklácie, umelecký objekt alebo niečo úplne, na čo spoločne prídeme.

Ako sa ešte môžete zapojiť?

Ukáž, čo máš z odpadu!

Pridaj na sociálne siete alebo nám rovno pošli fotku, či video znázorňujúce to, čo cenné z odpadu máš, či uvidíš. Označ k tomu #trashisgold prípadne aj @recyklator_org aby sme to našli a zarámovali. Prípadne nám to rovno pošli na recyklujkreativne@gmail.com

Šíriš tak úplne jednoduchú, no cennú myšlienku.

Odpad sa na nás naozaj valí z každej strany a jeho odmietnutie nevyrieši otázku, čo s ním. Naopak posúvať možnosti jeho spracovania môžeme aj bez ťažkých strojov, chémie a fyziky či obrovskej investície.

Spravme z neho materiál na čo najrozličnejších úrovniach. Na to však potrebujeme o takýchto možnostiach vedieť a šíriť ich všade, kde by sa ich mohol niekto chytiť 🙂

Chceš byť pomocná sila alebo nás podporiť aj inak ?

Pomocník/čka

Vieš pracovať s kamerou a strihiom? Zvládneš písanie článkov či preklad textov? Daruješ nám trochu času?

Investor/ka

Investor si pre nás aj s darovaným centom. Môžeš nás podporiť 2% alebo príspevkom. Tvoje peniažky vložíme do tvorby obsahu a propagácie projektu.

Partner/ka

S firmami, ktoré si uvedomujú dôležitosť našej filozofie uzatvárame dlhodobé partnerstvá. Detaily riešime prostredníctvom mailu.

Alebo pozri, čo ďalej ponúkame a pošli filozofiu ďalej 🙂