Zefektívnite separáciu edukačným kontajnerom

V popradskom skateparku sme dlhodobo bojovali s problémom nadmernej tvorby odpadu a jeho následného neseparovania. Vytvorili sme preto neprehliadnuteľný objekt. Ten je vyrobený z odpadových materiálov príbuzných komunite a zároveň obsahuje obrazové informácie, ukážky a inšpirácie toho, čo sa dá vytvoriť z odpadu, ktorý doň vhadzujete.

Edukôš má však veľa ďaľších možností a my ich radi nájdeme ešte viac, aby sme o tejto téme informovali čo najväčšie množstvo ľudí.

Nálepky na koše

Ak Váš priestor už obsahuje nádoby na separovaný odpad, vieme Vám na mieru pripraviť edukačné nálepky rôznych veľkostí odkazujúce na možnosti recyklácie vhadzovaného odpadu.

Cena sa odvíja od počtu návrhov

Nálepka nestačí, chce to rám

Pre spestrenie a zatraktívnenie obsahu pre ZŠ Lomnička aktuálne pripravujeme edukačné nálepky v zlatom ráme. Tento rám je vyrobený z odpadu, ktorý patrí do daného kontajnera.

Cena rámu aj s obsahom je 60-90 € podľa veľkosti (bez grafickej úpravy)

Spravíme to poriadne

S Českou agentúrou NAVZDORY pre Vás vytvoríme edukačný kontajner v celej svojej kráse. Vyrobíme ho z plechových paliet, recyklovaného plastu a kúskov odpadu odkazujúcich na miesto, v ktorom budú slúžiť svojmu okoliu.

Cena kontajnera je 700-1200 € podľa konečného návrhu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na +421 911 988 093 alebo nám napíšte na recyklujkreativne@gmail.com

Ďakujeme za Váš čas a Vašu odpoveď 🙂